~Over The World~

Masz odwagę wzlecieć ze mną ponad światem?

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-07-22 08:58:51

Nejtiko_Chiyurin
Alfa&Omega
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2017-03-16
Liczba postów: 15
WindowsFirefox 54.0

Dlaczego nie lubię mówić

1. Potrzebuję więcej czasu niż większość aby się zastanowić nad odpowiedzią ponieważ mam problem z szybkim zamienianiem myśli na słowa.
2. Nie cierpię gdy mi ktoś lub coś przerywa gdy mówię. Lubię też mieć możliwość wypowiedzenia się zawsze kiedy mam na to ochotę-kiedy ktoś właśnie cos do mnie mówi to nie mam takiej możliwości, a potem ta osoba może zmienić temat a ja zapomnę co chciałam powiedzieć...Mam też problem z tym aby wyczuć moment w którym mogę się wypowiedzieć, często zaczynam gadać jednocześnie z inną osobą która mnie zagłusza, to mnie mega irytuje i zniechęca do rozmowy
3. Pisząc mam czas na to aby opanować swoje nerwy i odpowiedzieć takiej osobie za np. godzinę. To bardzo istotna zaleta pisania, ponieważ gdy mnie ktoś wkurzy i zdołuje to często od tego nadmiaru emocji mam straszny problem z tym odpowiedzieć mu cokolwiek mądrego, ponieważ w takich sytuacjach mózg zaczyna na prawdę kiepsko pracować.
4. Pisząc człowiek ma też możliwość w każdej chwili przerwać rozmowę blokując kogoś z kim nie chce gadać, od kogo chce odpocząć, natomiast podczas mówienia-od wielu osób nie jesteś w stanie się odpędzić. Niestety ale zjawisko spamu chyba nie istnieje w realu.
5. To akurat dotyczy niewielu osób ale ja się do tej niewielkiej grupy zaliczam: łatwiej jest mi opisywać moje uczucia i wyrażać je np. za pomocą emotek niż mimiki. Mam problem z okazywaniem emocji za pomocą mimiki twarzy, co nie oznacza że słabo je odczuwam, ponieważ wewnętrznie odczuwam je czasem bardzo silnie.

Offline

#2 2017-07-25 10:15:10

Alcord
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2017-03-29
Liczba postów: 10
AndroidChrome 54.0.2840.85

Odp: Dlaczego nie lubię mówić

Ja to uczę się okazywać uczucia mimiką jak aktor Jim Carrey, to jest dopiero wzór do naśladowania xD
https://youtu.be/ofTYAnsiVKI

Ostatnio edytowany przez Alcord (2017-07-25 10:16:10)


"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia".
Jonathan Carroll

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wmg - serwerklasowy - kajetan - birdsworld - e-szkola