~Over The World~

Masz odwagę wzlecieć ze mną ponad światem?

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-09-09 18:21:35

Alcord
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2017-03-29
Liczba postów: 10
AndroidChrome 54.0.2840.85

Poznajcie mnie :P

Oto krótki opis pt. "Coś o sobie".
Autor: Dawid Nowicki
Pisałem i wreszcie napisałem, chociaż jeszcze nie do końca, kiedyś może dokończę, lecz i tak bardzo długo mi zajęło znaleźć słowa, które mogłyby w jakimś stopniu ukazać tę cząstkę mojej osoby, bo jak wiadomo ciężko jest opisać siebie, dlatego trzeba poświęcić trochę czasu by mieć jakiś punkt odniesienia.

Jestem Dawid, mam ciemne włosy, niebieskie oczy, wzrostem średni, budowa ciała szczupła, heteroseksualny. Moją pracą jest obsługa maszyny numeryczej (nie ma sensu zgadywać na czym to polega [dblpt]p). Moje hobby to rysowanie, rozwiązywanie haseł w krzyżówkach i bardzo długa pora snu. Lubię: filmy, anime, muzykę, humor, kuchnię polską, towarzystwo, podróże, krajobrazy. Nie lubię: sztuczności, udawania, niezgody, niestrawnych sarkazmów, lichwiarzy, oceniania i krytykowania. Znam dwa języki obce: angielski poziom średni i japoński poziom podstawowy.
Lubię oglądać filmy gdyż mało czytam książek, jedynie Pismo Święte mi się nie nudzi, ale to już inna bajka. Lubię oglądać animacje, nie tylko japońskie, daje mi to trochę spokoju, radochy i jest dla mnie odskocznią od rzeczywistości, bo również mam w planach wymyślić fantastyczną fabułę w formie komiksu lub opowiadania, jako optymista myślę, że wszystko dobrze się ułoży. Muzyka jest dla mnie wielkim odprężeniem, nie wymieniam gatunków, bo wystarczy jak złapię "music bakcyla", to wtedy siedzi w głowie póki innego hitu nie posłucham. Śmiech to zdrowie dla dużych i małych przynajmniej ja tak mawiam, dlatego humor, śmieszne historie, kawały, bez tego typu wrażeń dzień mi się strasznie dłuży... Skaczcie do góry jak kangury. Od razu weselej... Po takim wysiłku aż kiszki marsza grają, lubię wrzucić coś lekkiego na ząb, kuchnia polska do takich nie należy, jam smakosz, nie wybrzydzam... Mówi się trudno i je się dalej [dblpt]P. Ponoć z pełną buzią się nie mówi, nie żebym chciał być w centrum uwagi xD, lubię przebywać w większych grupach i brać udział w różnych tematach, lubię poznawać nowe twarze, czasem rozmowy się dłużą, dlatego ostrzegam by nie krępować się i przerwać kiedy za dużo moja kłapaczka się rozgada. Nie jestem Hardkorowym Koksem, za to też nie narzekam na kondycję, lubię podróżować oczywiście, jak na razie mam w planach zwiedzanie ciekawych miejsc poza granicami Polski, jednak moje środki, pozwalają mi tylko bawić się w naszym kraju, dlatego włączam znowu tryb optymizmu "jakoś się wszystko ułoży" [dblpt]D. W ramach oszczędności na wyjazd zostaje mi podziwiać tam gdzie ojczyzna przyciąga turystów :d. Lubię widoki z miejsc gdzie można uchwycić całą panoramę miasta, lub krajobraz nizinny czyli lasy, łąki, rzeki wolno płynące.

I ciąg dalszy kiedyś nastąpi.
PS. Zezwalam na śmiech [dblpt]D


"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia".
Jonathan Carroll

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
driveclub - sobieskiwesnoth - mta-grandworld - autografy1 - mororp