~Over The World~

Masz odwagę wzlecieć ze mną ponad światem?

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-03-21 13:10:02

Nejtiko_Chiyurin
Alfa&Omega
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2017-03-16
Liczba postów: 15
WindowsFirefox 52.0

Oddziaływanie duchów na sprzęty elektryczne

Hejka! Słyszeliście pewnie już kiedyś o tym, że istoty niematerialne potrafią wpływać na sprzęty elektryczne, prawda? Kilka dni temu oglądałam na TV6 Program dokumentalny pt. "Uwierz w duchy" (jest niezwykle ciekawy, choć często przerażający, to i tak polecam  go każdemu, zarówno niedowiarkom którzy w ten sposób zmienią swoje poglądy na właściwe jak i tym którzy na temat bytów niematerialnych chcieliby wiedzieć się więcej.) Ale do rzeczy...Słyszeliście też pewnie o tym, że samo myślenie o duchach potrafi je do nas przyciągać, prawda? No więc właśnie, oglądając takie seriale trudno o nich nie myśleć...I wiecie, co mi się dwa dni pod rząd przytrafiło? Nie, nie spotkałam ducha( na szczęście xD), ale stało się coś co mogło być przyczyną obecności jakiejś duszy w pobliżu miejsca mojej pracy. Więc co się stało? A no stało się to, że dwa dni pod rząd podczas gdy oglądałam telewizję (tak, mogę oglądać tv w pracy ponieważ pracuje w ochronie gdzie mam luz :3 ) kanał który aktualnie oglądałam, bez wciskania jakichkolwiek guziczków na pilocie przełączył się nagle na inny kanał O_o (nie, nic nie spadło na pilot, ani on sam też nie spadł). Tym bardziej jest to dziwne, że stało się dwa dni pod rząd...

Offline

#2 2017-03-22 00:44:32

Skrzydlata
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2017-03-18
Liczba postów: 4
WWW
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Oddziaływanie duchów na sprzęty elektryczne

Hmm, no fakt wpływają. Czasami lubię oglądać zagraniczny kanał na youtube, gdzie goście chodzą po nawiedzonych miejscach, czasami mają ze sobą radio, przez które mogą się skontaktować z duchem czy demonem czy inną poczwarą.
Ja taką dziwną sytuację miałam raz w życiu, gdy przeglądając gazetkę o wężach, leżąc na łóżku z siostrą szafa sama się otworzyła.  Obydwie się zdziwiłyśmy, lecz nie przestraszyłyśmy, bo wtedy mało się interesowałyśmy takimi rzeczami. <n<
Teraz uwielbiam oglądać wszelakie materiały paranormalne, szczególnie lubię oglądać o demonach, opętaniach, egzorcyzmach bo to jest według mnie najciekawsze zjawisko. I trochę mi smutno z tego powodu, że jeżeli mówi się już o opętaniu, to wtedy opętanie ma łatkę choroby psychicznej. Ale co zrobisz, nic nie zrobisz.


"Pomnik wolności zbudował niewolnik." - Słoń; Efekt Lucyfera.

Offline

#3 2017-03-24 13:56:40

Hikaro
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2017-03-18
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Oddziaływanie duchów na sprzęty elektryczne

Jeśli chodzi o tematykę duchów i innych nadprzyrodzonych zjawisk to ja jestem niedowiarkiem,bo gdy myślałem że dzieją się u mnie jakieś dziwne rzeczy to akurat przyczyna tego byłą zupełnie inna np. jednej nocy słyszałem dziwne dźwięki i hałasy - myślałem że ktoś się włamał lub jakieś duchy grasują a tu się okazało że brat miał biegunkę i biegł co chwilę do toalety i stąd te hałasy a ja śmiertelnie przerażony myślałem że coś się stało.

Offline

#4 2017-03-27 22:51:42

Shino999
Użytkownik
Skąd: Hades
Dołączył: 2017-03-22
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Oddziaływanie duchów na sprzęty elektryczne

A może to po prostu zwarcie? nie wiadomo ile ten pilot czy telewizor miał za sobą przygód.. nie wiadomo ile wiosen już przeżył... a może rzeczywiście jakaś siła miała tam swój udział,można by dyskutować o tym godzinami można by to interpretować na różne sposoby niestety jesteśmy tylko ludźmi.. małymi ciekawymi świata i tego co wykracza po za nasz umysł,wygłodzeni wiedzą staramy się poznawać to co może lepiej powinno zostać tajemnicą .. ten dreszczyk te emocje.. dobra ponosi mnie .

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
craftbukkit - anerisemta - zrobfikola - kikidsntluvya - wirtualnahodowlapiesow