~Over The World~

Masz odwagę wzlecieć ze mną ponad światem?

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-04-02 22:02:07

Lidith
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-02
Liczba postów: 1
AndroidChrome 56.0.2924.87

Sen z 1 na 2 kwietnia

Śniło mi się, że moja mama musiała coś gdzieś zanieść, ale była zmęczona i zaproponowałam, że ją wyrecze. Wyszłam na zewnątrz i przeraziłam się bo było bardzo ciemno, ale uznałam, że muszę wsiąść się w garści by ona nie musiała się męczyć. Spojrzałam na zegarek na którym widniała godzina 26-ta coś, po chwili zorientowałam się, że coś jest nie tak i wtedy znów spojrzałam na telefon. Według zegarka było po 18-tej. Sprawdziłam na mapie google, którędy trzeba iść i ruszyłam. Budynek był pod numerem 48p (choć oczywiste w realu takiego nie ma, plus mój dom też był pod dziwnym numerem) i była to piękna kawiarnia pełna roślin. Potem sen się przeniusł do następnego dnia gdzie szłam miastem, kawałek przedemną jakaś dziewczyna w kucyku. Chciałam tam wrócić i idąc do szkoły się zamyśliłam i zanim się zorientowałam byłam pozamiastem w okolicach pola. Zobaczyłam tamtą dziewczynę więc zanią pobiegłam. Po drodze wyskoczył na mnie wilkołak, ale po prostu go ominełam, a ten mimo swojego wrogiego wyglądu za mną nie biegł ani nic takiego. No i okazało się iż dziewczyna szła właśnie do tej kawiarni, która stała na tym pustkowiu mimo, że wcześniej stała w środku miasta. Co myślicieli o tym śnie?  Osobiście myślę iż był to piękny sen, ale jeszcze nie wiem co może oznaczać. Miłego dnia/nocy.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
freeteamspeak - serwerklasowy - klubsmerfa - birdsworld - e-szkola